Ájurvédská masáž Praha

Vážení klienti, vhledem k proběhlé situaci s karanténou, jsme prodloužili platnost všech dárkových poukazů zakoupených před 15. březnem 2020 do konce roku 2020.

Ájurvédská masáž Dátá shénan

Ájurvédská masáž se provádí výhradně teplým sezamovým olejem, právě pro jeho schopnost proniknout do hlubokých vrstev pokožky a regenerovat ji. Speciální masážní hmaty stimulují uvolnění svalů, svalových úponů, vazů, šlach a kloubů.

Objednat přes formulář

Ájurvédská masáž využívá speciálních hmatů pro stimulaci a uvolnění svalů, svalových úponů, vazů, šlach a kloubů. Teplý sezamový olej díky své schopnosti proniknout do hlubokých vrstev pokožku regeneruje a výrazně přispívá k celkovému uvolnění.

Ájurvédská masáž Dátá shénan využívá prvky z hathajógy. Při této technice je však aktivní terapeut, bez aktivní účasti masírovaného. Terapeut si klienta různě polohuje, střídavě protahuje a uvolňuje svaly a úpony. Díky tomu se uvolní rovněž kloubní pouzdra, klouby a rozsah pohybu se tak následně výrazně zlepší. Odpadní produkty metabolismu se ze svalů uvolní a odplaví. Dochází k regeneraci, harmonizaci a svěžesti organismu.

Dostaví se fyzická i psychická úleva, kvalita spánku se zlepší, bolesti pohybového aparátu se výrazně zmírní, či vymizí úplně. Vyzkoušejte na sobě blahodárné účinky této léčebné masáže. Sám lektor pan Stanislav Flandera (majitel a provozovatel renomované masérské školy a akreditovaných technik pro fyzioterapeuty) říká, že tato ájurvédská masáž je „operace bez skalpelu“.

Znalost anatomie lidského těla a ovládání techniky této ájurvédské masáže je důležité nejen pro správné provedení této procedury ze strany terapeuta - maséra, ale především pro zajištění jejího maximálního účinku na náš organismus.

Předpokládaná délka ájurvédské masáže Dátá shénan jsou dvě hodiny. V den masáže a také následující den po masáži, si prosíme neplánujte žádné fyzické aktivity, ale naopak klidový režim.

Pro zajištění optimálních účinků na organismus se doporučuje tuto masáž opakovat po cca 3 týdnech.Vzhledem k fyzické náročnosti provedení masáže je cena adekvátně navýšena. Technika Ájurvédské masáže Shénan je akreditovaná Ministerstvem školství a tělovýchovy České republiky.