Ájurvédská masáž Praha

Vážení klienti, od 13. března máme z důvodu nařízení ČR zavřeno. Platnost dárkových poukazů se proto z tohoto důvodu automaticky prodlužuje o půl roku. Pečujeme o Vás již 20 let a nezastavili jsme se ani nyní. Šijeme pro Vás látkové roušky ve třech velikostech pro děti, ženy a muže. Podrobnosti o znovuotevření a rouškách naleznete zde.

Ájurvédská masáž Dátá shénan

Ájurvédská masáž se provádí výhradně teplým sezamovým olejem, právě pro jeho schopnost proniknout do hlubokých vrstev pokožky a regenerovat ji. Speciální masážní hmaty stimulují uvolnění svalů, svalových úponů, vazů, šlach a kloubů.

Objednat přes formulář

Ájurvédská masáž využívá speciálních hmatů pro stimulaci a uvolnění svalů, svalových úponů, vazů, šlach a kloubů. Teplý sezamový olej díky své schopnosti proniknout do hlubokých vrstev pokožku regeneruje a výrazně přispívá k celkovému uvolnění.

Ájurvédská masáž Dátá shénan využívá prvky z hathajógy. Při této technice je však aktivní terapeut, bez aktivní účasti masírovaného. Terapeut si klienta různě polohuje, střídavě protahuje a uvolňuje svaly a úpony. Díky tomu se uvolní rovněž kloubní pouzdra, klouby a rozsah pohybu se tak následně výrazně zlepší. Odpadní produkty metabolismu se ze svalů uvolní a odplaví. Dochází k regeneraci, harmonizaci a svěžesti organismu.

Dostaví se fyzická i psychická úleva, kvalita spánku se zlepší, bolesti pohybového aparátu se výrazně zmírní, či vymizí úplně. Vyzkoušejte na sobě blahodárné účinky této léčebné masáže. Sám lektor pan Stanislav Flandera (majitel a provozovatel renomované masérské školy a akreditovaných technik pro fyzioterapeuty) říká, že tato ájurvédská masáž je „operace bez skalpelu“.

Znalost anatomie lidského těla a ovládání techniky této ájurvédské masáže je důležité nejen pro správné provedení této procedury ze strany terapeuta - maséra, ale především pro zajištění jejího maximálního účinku na náš organismus.

Předpokládaná délka ájurvédské masáže Dátá shénan jsou dvě hodiny. V den masáže a také následující den po masáži, si prosíme neplánujte žádné fyzické aktivity, ale naopak klidový režim.

Pro zajištění optimálních účinků na organismus se doporučuje tuto masáž opakovat po cca 3 týdnech.Vzhledem k fyzické náročnosti provedení masáže je cena adekvátně navýšena. Technika Ájurvédské masáže Shénan je akreditovaná Ministerstvem školství a tělovýchovy České republiky.