Aromaterapeutická masáž holistická masáž Praha

Vážení klienti, od 13. března máme z důvodu nařízení ČR zavřeno. Platnost dárkových poukazů se proto z tohoto důvodu automaticky prodlužuje o půl roku. Pečujeme o Vás již 20 let a nezastavili jsme se ani nyní. Šijeme pro Vás látkové roušky ve třech velikostech pro děti, ženy a muže. Podrobnosti o znovuotevření a rouškách naleznete zde.

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž a proč holistická? 

Holistický přístup při masáži znamená, že masér kombinuje prvky celostní masáže a využívá při masáži éterické oleje tak, aby bylo zohledněno momentální rozpoložení klienta. Vůně silic pak pozitivně působí na psychiku a díky tomu dochází k celkové regeneraci organismu.

Objednat přes formulář

Jedná se o masáž s použitím silic a éterických olejů. Rostlinné silice patří mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou na různé orgány. 

Tato aromaterapeutická masáž příznivě ovlivňuje krevní oběh, nervový systém a trávení. Harmonizuje psychiku a tělesné funkce. Holistická masáž nastoluje rovnováhu a samoozdravné procesy kombinací hmatů akupunkturních, neuromuskulárních a lymfodrenážních.

Masáže Praha

Aromaterapeutická masáž - aroma masáž Praha
Aromaterapeutická masáž - aromaterapie
Aromaterapeutická masáž holistická - aromaterapie 1
Aromaterapeutická masáž holistická - aromaterapie 2
Aromaterapeutická masáž holistická - aromaterapie 3