Bowenova tlaková masáž Praha

Vážení klienti, vhledem k proběhlé situaci s karanténou, jsme prodloužili platnost všech dárkových poukazů zakoupených před 15. březnem 2020 do konce roku 2020.

Bowenova tlaková masáž

Bowenova tlaková masáž je holistická, velmi šetrná, neinvazivní a nediagnostická metoda. Jedná se o jemnou manipulaci měkkých tkání (svalů a šlach) tzv. myofasciání technika.

Objednat přes formulář

Tento specifický masážní, terapeutický postup se skládá z jednotlivých hmatů přes přesně definované body lidského těla. Terapeut svými prsty nebo palci pohybuje kůží přes sval nebo šlachu. Následně vyvine velmi jemný tlak a se stejným tlakem sklouzne zpět. Mezi jednotlivými sériemi pohybů jsou krátké pauzy. Dochází k reflexní reakci a naše tělo tak maximálně využije takto „získané informace“.

Díky této masážní technice se posílí schopnost aktivovat přirozené samoléčebné mechanismy našeho organismu a dochází tak ke zlepšení akutního stavu.

Bowenova tlaková masáž pozitivně ovlivňuje široké spektrum potíží. O vhodnosti této masážní techniky právě pro Vás, se domluvíte přímo na místě s terapeutem.