Čokoládová masáž Praha

Vážení klienti, od 13. března máme z důvodu nařízení ČR zavřeno. Platnost dárkových poukazů se proto z tohoto důvodu automaticky prodlužuje o půl roku. Pečujeme o Vás již 20 let a nezastavili jsme se ani nyní. Šijeme pro Vás látkové roušky ve třech velikostech pro děti, ženy a muže. Podrobnosti o znovuotevření a rouškách naleznete zde.

Čokoládová masáž

Tato masáž stále patří k nejoblíbenějším zážitkovým terapiím. Vůni čokolády miluje snad každý, a tak tyto exkluzivní procedury a relaxační masáže působí na všechny smysly těla. Vůně kakaa díky psychoaktivním substancím aktivuje hormony štěstí serotonin a endorfin. Díky tomu je čokoládová masáž tou pravou relaxací při které neztloustnete.

Objednat přes formulář

 

Čokoládová masáž – postup

Samotná procedura začíná koupelí nohou doplněnou o peeling, která zbaví stresu a připraví na samotnou masážní terapii.

Čokoládová masáž - peeling

Peeling z pasty s příměsí drcených slupek z kakaových bobů a s mořskou solí pleť prokrví a výživné látky tak mohou lépe prostupovat i do hlubších vrstev pokožky. Kostičky 100% čisté čokolády bez jakýchkoli příměsí se rozpustí v teplém mandlovém nebo kokosovém oleji a tato teplá hmota se rozetře po těle a čokoládové opojení může začít.

Čokoládová masáž - zábal a relaxace

Na závěr se tělo zabalí a při závěrečné relaxaci je možné dle přání provést masáž obličeje a hlavy. Po tomto uvolňujícím ošetření je vmasírována krémová emulze s čokoládovou vůní a aby byly všechny smysly odměněny.

Masáže Praha

čokoládová masáž
čokoládová masáž Praha
čokoládová masáž Praha 1
čokoládová masáž Praha 2
čokoládová masáž Praha 3