Kojenecká masáž - Baby masáž

Vážení klienti, vhledem k proběhlé situaci s karanténou, jsme prodloužili platnost všech dárkových poukazů zakoupených před 15. březnem 2020 do konce roku 2020.

Kojenecká masáž - Baby masáž

Baby masáž je sestavou velmi jemného a citlivého masírování dítěte. Stimuluje a zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje tak činnost všech orgánů a rozvoj všech tkání. Tato masážní technika působí na svalstvo, jeho zpevnění i uvolnění a koordinaci pohybů a zbavuje dítě napětí – její pomocí lze odstranit i poporodní trauma.

Pravidelná masáž může také zlepšit spánkový rytmus dítěte a pomoci při problémech s baby kolikou.

Objednat přes formulář

Baby masáž - vždy máme individuální přístup

Terapeutka uplatňuje individuální přístup, tzn. že na rozdíl od běžně nabízených skupinových lekcí je přítomen pouze jeden nebo oba rodiče a jejich miminko. Díky tomu mohou rodiče bezprostředně konzultovat své případné problémy např. s kojením, spánkovým režimem dítěte apod. Výsledkem této spolupráce je nejen dobrý pocit voňavého a namasírovaného miminka, ale i konkrétní rady a náměty k řešení daných potíží.

Baby masáž - naučte se jí sami

Rodiče si rovněž mohou vybrat, zda se chtějí baby masáž sami naučit a masírovat svoje miminko pravidelně sami, nebo mu jen chtějí občas dopřát tuto formu doteku. V prvním případě tak mohou čerpat balíček pěti návštěv v hodnotě 1600 Kč.

Baby masáž - co s sebou:

1x látkovou plenku, 1x jednorázovou podložku

Masáže Praha

Kojenecká masáž - Baby masáž 1
Kojenecká masáž - Baby masáž 2
Kojenecká masáž - Baby masáž 3
Kojenecká masáž - Baby masáž 4