Masáž horkými mušlemi Tokoriki

Masáž horkými mušlemi Tokoriki

Masáž horkými mořskými mušlemi Tokoriki pochází z exotického tichomoří. Jedná se o novinku mezi masážemi. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl.

Objednat přes formulář

Masáž horkými mušlemi Tokoriki - popis

Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, ulovňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje. Rytmická masáž zase navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncetrace, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.

Masáž horkými mušlemi Tokoriki - mušle Lava Shells

Při terapii se používají mušle Lava Shells a další mořské mušle, panenský kokosový olej, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a Tichého oceánu. Lava Shells jsou zahřáté na 38-55°C.

Masáž horkými mušlemi Tokoriki je vhodná jako dárek

Tato uvolňující relaxační Masáž horkými mušlemi Tokoriki spojená s peelingem celého těla je velmi vhodná jako dárek především pro ženy všech věkových kategorií. 

Ošetření těla horkými mušlemi zahrnuje:

  • cukrový peeling celého těla
  • úvodní tlakovou masáže
  • masáž celého těla horkými mušlemi (s vyjímkou obličeje)
  • aplikaci kokosového másla
  • celotělový zábal
  • harmonizaci

Celková délka masáže je 120 min (z toho samotná masáž mušlemi 70 min).

Masáže Praha

Masáž horkými mušlemi Tokoriki 1
Masáž horkými mušlemi Tokoriki 2
Masáž horkými mušlemi Tokoriki 3