Masáže pro dva Praha - párová

Masáže pro dva

Každý pátek a o víkendu, jsme pro Vás připravili nabídku relaxační masáže pro dva. Díky dvěma terapeutům probíhají masáže současně ve stejné místnosti. Aromaterapeutická koupel nohou před masáží zklidní a připraví na relaxaci. Malé občerstvení na závěr příjemně osvěží.

Objednat se můžete zde nebo na telefonu 777 008 229

Masáž lávovými kameny pro dva - 120 minut / 3400 Kč

Masáž kameny pro dva zahrnuje: aromaterapeutickou koupel nohou, masáž lávovými kameny v délce trvání 90 minut, závěrečnou relaxaci s občerstvením - sklenička sektu, nealkoholické nápoje dle výběru, čerstvé ovoce, koláče.

Aromaterapeutická masáž pro dva -  90 minut / 2300 Kč 

(aromaterapeutická koupel nohou, masáž pro dva v délce trvání 60 minut, závěrečná relaxace s občerstvením)

Aromaterapeutická masáž pro dva - 120 minut / 2900 Kč

(aromaterapeutická koupel nohou, peeling, masáž pro dva v délce trvání 90 minut, závěrečná relaxace s občerstvením)

Aromaterapeutické masáže pro dva zahrnují: šalvějovou koupel nohou, reflexní masáž plosek, aromaterapeutickou masáž, kde si každý klient vybere éterický olej, kterým je pak masírován. Masáž v délce trvání 60 či 90 minut, závěrečnou relaxaci s občerstvením - nealkoholické nápoje dle výběru, čerstvé ovoce a koláče.

Medová detoxikační masáž pro dva -  90 minut / 2100 Kč

Medová masáž pro dva využívá detoxikační účinky medu. Kdy podle lidového léčitelství med vstřebává odpadní látky organismu.
Medové masáže pro dva zahrnují: aromaterapeutickou koupel nohou, masáž v délce trvání 60 minut, zábal zad, závěrečnou relaxaci s občerstvením - nealkoholické nápoje dle vlastního výběru, ovoce, koláče.

Čokoládová masáž pro dva -  90 minut / 2550 Kč

(aromaterapeutická koupel nohou, peeling, masáž v délce trvání 60 minut, závěrečná relaxace s občerstvením)

Čokoládová masáž pro dva - 120 minut / 4200 Kč 

(aromaterapeutická koupel nohou, peeling, masáž v délce trvání 90 minut, zábal, závěrečná relaxace s občerstvením) 

Čokoládové procedury jsou určené všem milovníkům čokolády a její vůně. Čokoládové masáže pro dva jsou exkluzivní procedury, oblíbené především ženami pro jejich kosmetické účinky. Masáž vždy začíná koupelí nohou pro navození relaxace. Po peelingu z kousky slupek z kakaových bobů se pokožka stane krásně hebkou. Masáž teplým mandlovým olejem s rozpuštěnou 100% čokoládou dodá pokožce vláčnost a vůni. Čokoládový zábal dodá pokožce potřebnou regeneraci. Po osvěžující sprše je pokožka těla ošetřena tělovým mlékem, jak jinak, než s čokoládovou vůní. Na závěr čokoládové masáže pro dva hrníček horké čokolády bude příjemnou tečkou po voňavé relaxaci při které se netloustne.

Masáže Praha

masáže pro dva - párová
masáže pro dva - párová
masáže pro dva
masáže pro dva - párová 2
masáže pro dva Praha
masáže pro dva Praha
masáže pro dva Praha - párová 3