Masáže pro těhotné Praha - těhotenská masáž Praha

Vážení klienti, vhledem k proběhlé situaci s karanténou, jsme prodloužili platnost všech dárkových poukazů zakoupených před 15. březnem 2020 do konce roku 2020.

Masáže pro těhotné

Masáže pro těhotné usnadňuje adaptaci na změny v těle matky a pomáhá odstranit únavu a stres. Zvláštností této masážní techniky je to, že působí jak na ženu, tak na dosud nenarozené dítě. Maminka se během těhotenské masáže naladí na své miminko, představuje si je, dívá se mu do očí, usmívá se na ně a je jí dopřáno prožít okamžiky propojení života dvou bytostí. Tato forma prenatální komunikace usnadňuje a urychluje vytvoření pevné vazby mezi matkou a dítětem po narození. Pravidelné masáže pro těhotné ulehčují průběh těhotenství i porodu.

Těhotenské masáže provádějí pouze masérky s oprávněním pro oblast zdravotnictví.

Objednat přes formulář

Masáže pro těhotné - éterické oleje

Éterické oleje používané v masážních směsích jsou voleny na základě aktuálních potíží ženy a rovněž podle stadia těhotenství. Mohou pomáhat např. při odstranění stresu či strachu z porodu, jsou ale také účinnými pomocníky při řešení problémů s otoky, které těhotenství často provázejí.

Masáže pro těhotné - můžete volit mezi:

těhotenská masáž v délce 60 minut
nebo
těhotenská masáž v délce 90 minut 

Masáže pro těhotné - 60 minut

Při 60 minutové masáži se terapeutka věnuje především masáži zad a šíje. Terapie je pak zakončena hluboce relaxační masáží obličeje a dekoltu v příjemné relaxované poloze, kterou dovoluje speciální vak, na němž se masáž provádí.

Masáže pro těhotné - 90 minut

Při 90 minutové masáži jsou navíc masírovány horní a dolní končetiny, které jsou často v důsledku hormonálních změn v těhotenství velmi zatíženy. Masáž končetin přispívá k rychlejšímu toku lymfy a ke zlepšení celkového pocitu ženy.

V rámci celkové masáže pro těhotné rovněž dochází k hlubší relaxaci, než je tomu u masáže částečné.

Masáže Praha

masáže pro těhotné Praha - těhotenská masáž
masáže pro těhotné Praha - těhotenská masáž
masáž pro těhotné Praha - těhotenská masáž