Medová masáž

Vážení klienti, od 13. března máme z důvodu nařízení ČR zavřeno. Platnost dárkových poukazů se proto z tohoto důvodu automaticky prodlužuje o půl roku. Pečujeme o Vás již 20 let a nezastavili jsme se ani nyní. Šijeme pro Vás látkové roušky ve třech velikostech pro děti, ženy a muže. Podrobnosti o znovuotevření a rouškách naleznete zde.

Medová masáž

Dopřejte si staré a osvědčené postupy lidového léčitelství a vyzkoušejte na sobě léčivé účinky medové masáže. Medová masáž má kořeny na Ukrajině a rychle se stala oblíbenou masáží i v okolních zemích.

Objednat přes formulář

Medová masáž patří medzi detoxikační masáže, využívá detoxikačních účinků medu, odplavuje z těla nahromaděné odpadní látky a aktivuje vnitřní orgány. Je vhodná při jarních očistných kúrách, chronických onemocněních při bolestech kloubů nebo revmatismu. Má hojivé účinky na zánětlivou a aknózní pleť, vyhlazuje celulitidu. Čistí pokožku a zanechává ji hladkou.

Průběh medové masáže

Při medové masáži se speciální technikou masírují záda. Rozehřátý med se nanese na záda a pumpovacími hmaty je masáž prováděna. Med při masáži houstne a barví se - mění se jeho konzistence a med absorbuje škodlivé látky, které jsou v průběhu masáže z těla odplavovány. Během masáže se několikrát med ze zad odstraní pomocí teplých kompresí a nanáší se nová vrstva. Na závěr se med ze zad omyje a osuší a pokožka se stává hladkou a dobře prokrvenou. 

Medová masáž se nedoporučuje při alergii na med a pyly a při kožních infekcích, rankách a odřeninách. 

Medová masáž je vhodná

  • očistných kúrách
  • aknózní pleti
  • bolestech kloubů, artróze a artritidách
  • stresu a vyčerpání

Masáže Praha

medová masáž Praha 1
medová masáž Praha
medová masáž Praha 2
medová masáž Praha 3
medová masáž Praha 6
medová masáž Praha 4