Rehabilitační cvičení Praha - mobilizace páteře

Vážení klienti, od 13. března máme z důvodu nařízení ČR zavřeno. Platnost dárkových poukazů se proto z tohoto důvodu automaticky prodlužuje o půl roku. Pečujeme o Vás již 20 let a nezastavili jsme se ani nyní. Šijeme pro Vás látkové roušky ve třech velikostech pro děti, ženy a muže. Podrobnosti o znovuotevření a rouškách naleznete zde.

Rehabilitační cvičení a mobilizace

Rehabilitační cvičení skupinové DOČASNĚ NENÍ V NABÍDCE

Rehabilitační cvičení skupinové je zaměřeno pro ženy středního věku.

Náš životní styl většinou neodpovídá potřebám našeho těla. Z toho vyplývají nejrůznější poruchy, které ovšem rehabilitační cvičení může napravit.

Objednat přes formulář

Rehabilitační cvičení - co je podstatou?

Podstatou rehabilitačního cvičení je nastolení svalové rovnováhy (posílením svalů oslabených a protažením svalů zkrácených ), dále pak odbourání vadných návyků a nácvik správného držení těla a pohybových vzorců. Dochází také k prokrvení vnitřních orgánů, čímž se zlepšuje jejich funkce. Velmi kladně reaguje i psychika.

Rehabilitační cvičení individuální

Při individuálním rehabilitačním cvičení je pohybová aktivita zaměřena přímo na danou osobu, cvičení je sestaveno individuálně podle potřeb toho kterého organismu.
 

Mobilizace – kostrče, žeber, páteře, kloubů

Mobilizační techniky slouží k mobilizaci páteře, kostrče, žeber a kloubů. Tyto a jiné fyzioterapeutické techniky jsou voleny fyzioterapeutem dle konkrétních potřeb klienta a jsou součástí 60-ti minutové fyzioterapie.

Masáže Praha

Rehabilitační cvičení a mobilizace
Rehabilitační cvičení a mobilizace 1
Rehabilitační cvičení a mobilizace 2